İstenilen Adrese Teslimat

Fatura Adresine Teslimat
• Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi “Teslimat adresi” adımında kabul edilir.
• Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
• Teslimat notunuz var ise fatura/teslimat adresi altında çıkan özel kutucuğa yazarak belirtebilirsiniz.
Farklı Teslimat Adresine Teslimat
“Teslim adresini” sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Fatura ve gönderim adresleri aynı ülkede olmalıdır. Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır. E-posta adresiniz yoksa, faturayı fatura adresine gönderebilirsiniz.
Teslimat Adresinde Alıcının Bulunamaması
Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Muslumana’ya geri iletir.
Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce sitemizde bulunan ‘CHAT’ ekranı veya ‘İLETİŞİM’ formu üzerinden bize yazarak, yada sitemizde belirtilen Müşteri Hizmetleri telefon numarasını sadece hafta içi 09:00- 17:00 saatleri arasında arayıp iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.
Teslimat Tarihi ve Sipariş Takibi
Siparişiniz, onaylanıp sevk edildikten sonra, çoğunlukla 1- 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak, köyler ve uzak ilçelere kargo firmaları haftanın belirli günlerinde dağıtım yaptıkları için bu süre 7 iş günü olarak kabul edilmelidir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. Siparişlerinizi sitemiz üzerinden ‘SİPARİŞ TAKİBİ’ bölümünden takip edebilirsiniz.

Mobilya ve Büyük Boyutlu Ürünlerin Teslimatı

Horoz Lojistik İle Teslimat
Büyük boyutlu ürünlerimizin (mobilyalar) teslimatı Horoz lojistik tarafından yapılmaktadır.
Evinize kadar gelen hizmet
Sipariş edilen parçaların boyutlarının merdiveninizin, asansörünüzü ve kapılarınızın boyutunu aşmadığından emin olun, böylece teslimat istenilen kullanım yerine getirilebilir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bireysel paketlerin ürün boyutlarını size memnuniyetle verecek olan Muslumana müşteri hizmetlerine başvurun.

Teslimat ne zaman gerçekleşir?

Teslimatlar hafta içleri mesai saatlerinde gerçekleşir. Cumartesi , Pazar ve resmi tatil günleri teslimat gerçekleşmez.