Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Paylaşıyoruz
Sivil toplum kuruluşlarını destekliyoruz. “Paylaşıyoruz” projesi kapsamında “Paylaşıyoruz” etiketli ürünlerle yapılan alışverişlerden elde edilen karımızın tamamını, sivil toplum kuruluşlarına aktarıyoruz.
İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.
* İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
Türkiye’nin Online En Çok Satan Seccadesi Muslumana’da
Özel tasarımı ve üretimi ile 4 yıldır aralıksız Türkiye’nin ONLINE en çok satan seccadesi olan Diz Ağrıtmayan Seccade, İsme Özel ve Tasarım Ürünler , Güne/Haftaya Özel İndirim Fırsatları ile birlikte muslumana.com da.

Biz Kimiz ?

2007’de başlayan online ticaret alanında ki çalışmalarımızı, 2016’da E Yatak ve Uyku Ürünleri Sanayi Ticaret Elektronik Hizmetleri Limited Şirketi çatısı altında toplayarak ilerleme kararı alan grubumuzla, online pazarda yeniliklerin öncüsü olma hedefini tasarım ekibi ve tasarım çalışmalarına yatırım yaparak, yeni bir iş modeli ile yurt içi ve yurt dışı pazarda devam ettiriyoruz. Türkiye’de bir ilke imza atarak isme özel, kişiselleşmiş seccadeleri ve tasarım seccadeleri muslumana ile sizlerle buluşturuyoruz. Farklı, güncel renk ve desenlerle , rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmış, size özel üretilen seccadeleri, Türkiye’nin her köşesine ücretsiz kargo ile ulaştırıyor evlerinize, iş yerlerinize teslim ediyoruz. Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarında elde ettiğimiz deneyimimizle bugüne kadar 33 ülkede tüketicilere ulaşan ve memnuniyetle kullanılan ürünlerimiz artık Muslumana.com ile aracısız bir şekilde sizlere erişmeye başlıyor. Ürünlerimizle, her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.